Download Güncel Medya

İnsan Kaynakları Politikası

Ankara Seramik

Bugün Türkiye'de
porselen izolatör
üreten en büyük firma.

İnsana değer işe değer.

Sektöründe lider bir kuruluş olan Ankara Seramik A.Ş.’nin en büyük gurur ve motivasyon kaynağı; kurulduğu günden bu yana artarak devam eden üretim kapasitesi ve yarattığı istihdam ile ülkemiz ekonomisine sağlamış olduğu katma değerdir.

Ankara Seramik A.Ş. Ailesi olarak, bu amaç ve değerlerimizin devamlılığı ile ürün kalitemizi sürekli artırarak küresel rekabete uygun ürünler sunabilme misyon ve hedefini taşımaktayız.

İnsan Kaynakları politikamız, şirket beklenti ve hedefleri doğrultusunda bugünlere gelmemizde emeği geçen çalışanlarımızın yanı sıra farklı yetenek, bilgi ve deneyimleri de harmanlayarak geliştirilmesi esasına dayanmaktadır. Çoğulcu ve Şeffaf bir vizyon ile oluşturulan İK stratejilerimiz ile işe alım sürecinden itibaren iş analizi, kariyer planlaması, yetenek ve performans yönetimi gibi İnsan Kaynakları Süreçlerinde, bilimsel gelişmeler doğrultusunda, periyodik olarak çalışanlarımıza ihtiyaç duydukları kişisel gelişim ve mesleki eğitimleri sunarak, yetkin ve profesyonel kadrolar yetiştirmektedir.

Ankara Seramik olarak çalışma kültürümüz, kurumsal zeminde yasalar çerçevesinde oluşturulan, işbirliği ve dayanışma esaslı, müşteri odaklı, yenilikçi, dinamik, rekabetçi ve sürekli gelişen bir çalışma ortamını ifade eder. Tüm Çalışanlarımızın, başta çevresel yönetim ilkeleri ile iş sağlığı ve güvenliği hakkında tam donanımlı bir şekilde üretim ve satış hedeflerimize yönelik çalışmaları çalışma ortamımızın vazgeçilmez unsurudur.

Faaliyet konumuz olan Seramik İzolatör İmalatında, örnek bir kuruluş olarak hayatına devam etme düsturunda olan firmamızın bugünlere gelmesi değerli çalışanlarımızın emek ve tecrübelerinin eseridir.
Ankara Seramik